piątek, 29 marca 2024r.

Krzysztof Krauze zwycięzcą IV zawodów wędkarskich

29 sierpnia 2017

przez  Przemysław Szczerkowski

W sobotę 26 sierpnia br. odbyły się IV zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2017 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Były to drugie zawody gruntowe, a zawodnikom podobnie jak w przypadku pierwszego nocnego łowienia towarzyszyła przepiękna ciepła noc. Najlepszym okazał się Krzysztof Krauze, który złowił ryby o łącznej wadze 2,060 kg. Na drugim miejscu uplasował się  Przemysław Komór z wynikiem 1,320 kg. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Jacek Wielgosik z wynikiem 1,070 kg. IV miejsce zajął Włodzimierz Kumor – 0,900 kg. V miejsce przypadło Radosławowi Pieprzykowi z wynikiem 0,770 kg. Największą rybę o długości 32 cm złowił zwycięzca zawodów Krzysztof Krauze.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest: kliknij tutaj. Kolejne zawody, tym razem dzienne spławikowe odbędą się 10.09.2017 r. Zbiórka zawodników o godz. 6.00. Zawody te zdecydują o ostatecznych rozstrzygnięciach w tegorocznym cyklu. Przed ostatnim łowieniem pięciu zawodników ma szansę na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Zapowiada się pasjonująca rywalizacja.  Serdecznie zapraszamy.

Ostatnia zmiana: 29 sierpnia 2017