niedziela, 5 grudnia 2021r.

Kurenda – umowy na kolektory słoneczne

18 września 2013

przez  admin

KURENDA – UMOWY NA KOLEKTORY SŁONECZNE

MIEJSCOWOŚCI:
Dworszowice Pakoszowe, Piekary, Ostrołęka, Wola Wydrzyna

SULMIERZYCE, ULICE:
Łąkowa, Górna, Białodrzew, Plac Kościuszki, Mała, Ogrodowa, Słoneczna, Mickiewicza, Strzelecka, Strażacka, Krasickiego, Sadowa, Szkolna, Świerczewskiego

Wójt Gminy Sulmierzyce zawiadamia mieszkańców, iż rozpoczęło się przygotowywanie umów ustalających wzajemne zobowiązania organizacyjne i finansowe, związane z montażem zestawu kolektora słonecznego w budynku mieszkalnym Właściciela, położonych na terenie gminy Sulmierzyce.

Uprasza się wszystkich właścicieli wpisanych w księgę wieczystą lub przedstawicieli właścicieli (przedstawiciel z potwierdzonym Notarialnie upoważnieniem do podpisania umowy) o zgłaszanie się z posiadanymi dokumentami potwierdzającymi prawo do dysponowania nieruchomością (np. akt notarialny, postanowienie sądu, akt własności ziemi, wypis z księgi wieczystej) oraz z dowodami osobistymi, do Urzędu Gminy pokój nr 16, 17 w celu podpisania w/w umowy – z następujących miejscowości:

  • Dworszowice Pakoszowe, Piekary, Ostrołęka, Wola Wydrzyna, Sulmierzyce ulice: Łąkowa, Górna, Białodrzew, Plac Kościuszki, Mała, Ogrodowa, Słoneczna do dnia 25.09.2013 r. pon. od godz. 900-1700, wtorek-piątek od 730-1530.
  • Sulmierzyce ulice: Mickiewicza, Strzelecka, Strażacka, Krasickiego, Sadowa, Szkolna, Świerczewskiego do dnia 15.10.2013 r., pon od godz. 900-1700, wtorek-piątek od 730-1530.

Mieszkańców z wyznaczonych miejscowości niemogących zgłosić się do podpisania umowy w wyznaczonym okresie, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu.
Jednocześnie informujemy, iż kolejne umowy są w trakcie przygotowań.
Termin podpisania umowy nie jest wyznacznikiem pierwszeństwa montażu instalacji!
Wszelkie informację uzyskać można w Urzędzie Gminy pod nr tel. 44/684-60-54 wew. 109, 117,  w godzinach pracy Urzędu.

Ostatnia zmiana: 18 września 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij