wtorek, 21 września 2021r.

Kurenda – umowy na kolektory słoneczne

25 września 2013

przez  admin

KURENDA – UMOWA NA KOLEKTORY SŁONECZNE

SULMIERZYCE, ulice: Południowa, Wolska, Zamolska, Zawodzie, Zielona, Polna, Północna, Poprzeczna

Wójt Gminy Sulmierzyce zawiadamia mieszkańców, iż rozpoczęło się przygotowywanie umów ustalających wzajemne zobowiązania organizacyjne i finansowe, związane z montażem zestawu kolektora słonecznego w budynku mieszkalnym Właściciela, położonych na terenie gminy Sulmierzyce.

Uprasza się wszystkich właścicieli wpisanych w księgę wieczystą lub przedstawicieli właścicieli (przedstawiciel z potwierdzonym Notarialnie upoważnieniem do podpisania umowy) – miejscowości Sulmierzyce ulice: Południowa, Wolska, Zamolska, Zawodzie, Zielona, Polna, Północna, Poprzeczna, o zgłaszanie się z posiadanymi dokumentami potwierdzającymi prawo do dysponowania nieruchomością (np. akt notarialny, postanowienie sądu, akt własności ziemi, wypis z księgi wieczystej) oraz z dowodami osobistymi, do Urzędu Gminy pokój nr 16, 17 w celu podpisania w/w umowy.

Terminy zgłaszania się mieszkańców od 18.09.2013 do 15.10.2013 r., pon od godz. 900-1700, wtorek-piątek od 730-1530.

Mieszkańców z wyznaczonych miejscowości niemogących zgłosić się do podpisania umowy w wyznaczonym okresie, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu.

Jednocześnie informujemy, iż kolejne umowy są w trakcie przygotowań.

Termin podpisania umowy nie jest wyznacznikiem pierwszeństwa montażu instalacji!

Wszelkie informację uzyskać można w Urzędzie Gminy pod nr tel. 44/684-60-54 wew. 109, 117,  w godzinach pracy Urzędu.

Ostatnia zmiana: 25 września 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij