poniedziałek, 20 września 2021r.

Kurenda – umowy na kolektory słoneczne

3 września 2013

przez  admin

KURENDA – UMOWY NA KOLEKTORY SŁONECZNE

Wójt Gminy Sulmierzyce zawiadamia mieszkańców, iż rozpoczęło się przygotowywanie umów ustalających wzajemne zobowiązania organizacyjne i finansowe, związane z montażem zestawu kolektora słonecznego w budynku mieszkalnym Właściciela, położonych na terenie gminy Sulmierzyce.
Uprasza się mieszkańców następujących miejscowości: Bogumiłowice, Chorzenice, Eligiów, Stanisławów, Kuźnica, Nowa Wieś, Marcinów, Kąty, Trzciniec, Filipowizna o zgłaszanie się z posiadanymi dokumentami potwierdzającymi prawo do dysponowania nieruchomością (np. akt notarialny, postanowienie sądu, akt własności ziemi, wypis z księgi wieczystej), do Urzędu Gminy pokój nr 16, 17, 22 w celu podpisania w/w umowy.
Terminy zgłaszania się mieszkańców od 26.08.2013 do 16.09.2013 r., pon od godz. 9:00-17:00, wtorek-piątek od 7:30-15:30.
Mieszkańców z wyznaczonych miejscowości niemogących zgłosić się do podpisania umowy w wyznaczonym okresie, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu.
Jednocześnie informujemy, iż kolejne umowy są w trakcie przygotowań.
Termin podpisania umowy nie jest wyznacznikiem pierwszeństwa montażu instalacji!
Wszelkie informację uzyskać można w Urzędzie Gminy pod nr tel. 44/684-60-54 wew. 109, 117,  w godzinach pracy Urzędu.

Ostatnia zmiana: 3 września 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij