poniedziałek, 16 maja 2022r.

Łódzkie smakuje produkty tradycyjne

3 sierpnia 2020

przez  Paulina Telenga

Województwo Łódzkie może się poszczycić 150 produktami wysokiej jakości wpisanymi na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w takich kategoriach jak: produkty mleczne, produkty mięsne, produkty rybołówstwa, warzywa i owoce, wyroby piekarnicze i cukiernicze, oleje i tłuszcze, miody oraz gotowe dania i potrawy.

Charakteryzują się one nie tylko wysoką jakością i wyjątkowością ale posiadają minimum 25-letnią tradycję wytwarzania, są związane z kulturą, historią województwa łódzkiego oraz są wytwarzane na terenie regionu łódzkiego.

Marszałek Województwa Łódzkiego – Grzegorz Schreiber zaprasza do uczestnictwa w akcji „Łódzkie smakuje – produkty tradycyjne”. Aby zgłosić produkt tradycyjny promujący region łódzki wystarczy złożyć wniosek na LPT. Szczegóły na zamieszczonym poniżej plakacie:

Ostatnia zmiana: 3 sierpnia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij