sobota, 4 grudnia 2021r.

Milion złotych na rondo

4 lipca 2013

przez  admin

MILION ZŁOTYCH NA RONDO

Gmina Sulmierzyce w związku ze złożonym wnioskiem na dofinansowanie budowy ronda w Sulmierzycach oraz ścieżki rowerowej i pieszo – rowerowej od Antoniówki do Sulmierzyc w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II – Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój otrzyma kwotę  w wysokości 1 033 188,00 złotych. Aktualnie trwają prace związane przebudową infrastruktury technicznej związanej z budową ronda:
– roboty związane z przebudową sieci kanalizacji deszczowej
– roboty związane z przebudową sieci telekomunikacyjnej pod nadzorem przedstawiciela TP S.A.
– roboty związane z przebudową sieci energetycznej pod nadzorem przedstawiciela PGE
– zostało wykonane koryto pod warstwy konstrukcyjne drogi i ronda.
Po zakończeniu prac związanych z przebudową infrastruktury technicznej Wykonawca przystąpi do wykonywania warstw konstrukcyjnych pod drogę i rondo.
Realizacja prac budowlanych dotycząca budowy ścieżki rowerowej i ciągu pieszo – rowerowego  została podzielona na etapy. Obecnie trwają prace na etapie III i IV.

Ostatnia zmiana: 4 lipca 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij