piątek, 28 stycznia 2022r.

Nie kupuj – adoptuj

Psy z terenu Gminy Sulmierzyce po odłowieniu trafiają do kojców znajdujących się w Schronisku Przytulisko i Hotel Dla Zwierząt Domowych „FUNNY PETS” w miejscowości Czartki, tam objęte są opieką i czekają na swoich właścicieli lub nowy dom. Psy posiadają mikroczipy, aktualne szczepienia, są zadbane oraz znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną.
Możesz wybrać psa dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu szczęśliwy dom, a czworonożny pupil na pewno odwdzięczy się bezwarunkową przyjaźnią na całe życie.

W przypadku chęci uzyskania bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji któregoś z poniższych psów prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy w Sulmierzycach pok. 22 lub pod nr tel. 44/6846056 wew. 110.

W schronisku na nowy, przyjazny dom i życzliwego właściciela czeka obecnie 17 psów.

  ID: 982061600048060

RASA: Mieszaniec

PŁEĆ: samiec

WIEK:

WIELKOŚĆ: małe

OPIS: Pies w wieku około 3 lat, z donośnym szczekiem, idealny stróż, zawsze ostrzeże w sytuacji zagrożenia, nie jest to piesek dla dzieci, głównie skupia się na pilnowaniu swojego terytorium. Szuka domu z ogrodem gdzie będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności .

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij