środa, 18 maja 2022r.

Nowe targowisko gminne

5 grudnia 2018

przez  Łukasz Kucharski

Projekt „Budowa targowiska przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów w gminie Sulmierzyce” został właśnie ukończony i z dniem 30.11.2018 r. uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie obiektu. W związku z powyższym informujemy iż od 1 stycznia 2019 r. targowisko gminne w Sulmierzycach zostanie przeniesione do nowego obiektu.

W ramach inwestycji, w Sulmierzycach zostało wybudowane zadaszone targowisko „Mój Rynek”, wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu. Obiekt powstał obok stadionu piłkarskiego przy ulicach Strażackiej i Objazdowej. Położony jest w doskonałej lokalizacji a wychodząc naprzeciw, w większości zmotoryzowanym klientom, zapewniliśmy duży parking i bezpłatne miejsca postojowe. Wszystkie wiaty posiadają dostęp do prądu, użytkownicy mogą korzystać z budynku sanitarno-gospodarczego z toaletami (w tym również dla osób niepełnosprawnych). Targowisko przeznaczone jest łącznie dla 70 stanowisk (pięć pawilonów po 14 stanowisk) i będzie funkcjonowało na zasadzie „sprzedaży z samochodu”.

Powierzchnia handlowa targowiska przeznaczona jest pod sprzedaż produktów rolno-spożywczych wyprodukowanych w systemie rolnictwa ekologicznego oraz pod sprzedaż zróżnicowanego asortymentu towarów.

Staraliśmy się stworzyć jak najlepsze warunki nie tylko dla klientów, ale i dla sprzedających.

Ostatnia zmiana: 5 grudnia 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij