niedziela, 27 września 2020r.

Nowe wzory informacji i deklaracji podatkowych od 1 lipca 2019 r.

4 lipca 2019

przez  Paulina Telenga

Informujemy, że od 1 lipca 2019 r. obowiązują nowe ogólnokrajowe wzory formularzy informacji i deklaracji podatkowych (informacja o nieruchomościach i obiektach budowlanych oraz deklaracja na podatek od nieruchomości, informacja o gruntach i deklaracja na podatek rolny, informacja o lasach i deklaracja na podatek leśny) wraz z załącznikami.

Nowe wzory deklaracji i informacji stosuje się, gdy obowiązek podatkowy powstał po 1 lipca 2019 r.

W przypadku sytuacji, w których obowiązek podatkowy powstał przed tym dniem (do 30 czerwca 2019 roku), należy stosować stare wzory deklaracji i informacji podatkowych zgodnie z Uchwałą Nr XV/80/2015 Rady Gminy w Sulmierzycach z dnia 30 listopada 2015 r. – kliknij TUTAJ.

Wzory informacji i deklaracji obowiązujące od 1 lipca 2019 r do pobrania na stronie Ministerstwa Finansów pod adresem www.podatki.gov.pl/podatki-i-oplaty-lokalne/formularze/.

Ostatnia zmiana: 4 lipca 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij