wtorek, 18 stycznia 2022r.

Ogłoszenie – wyjazd na targi ogrodnicze

16 kwietnia 2013

przez  admin

OGŁOSZENIE – WYJAZD NA TARGI OGRODNICZE

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, że w dniu 28 kwietnia 2013 r. (niedziela) organizuje wyjazd na Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „PAMIĘTAJMY O OGRODACH”.

Na targach prezentowane będą: kwiaty, trawy ozdobne, byliny, rośliny skalne, rośliny wodne, zioła, krzewy, warzywa, nasiona, sadzonki, podłoża, nawozy, sprzęt ogrodniczy, wyposażenie szklarni i tuneli. Prezentowana będzie również mała architektura ogrodowa i elementy dekoracyjne, a także narzędzia i sprzęt ogrodniczy oraz chemia ogrodowa.

Chęć wyjazdu należy zgłosić w Urzędzie Gminy w Sulmierzycach – pokój nr 16 lub pod nr telefonu 44/6846056 wew. 109 do wyczerpania limitu miejsc na jeden autobus. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o zapisie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Przyjmowane są wyłącznie zgłoszenia osób dorosłych.

Urząd Gminy pokrywa koszty przejazdu autokarem, a wstęp na wystawę jest bezpłatny. Osoby, które się zgłoszą pokrywają jedynie koszt ubezpieczenia (ok. 1,50 zł).

Wyjazd autokaru o godz. 8:00 z Sulmierzyc (parking przy Urzędzie Gminy), planowany powrót ok. godz. 16:00.

Ostatnia zmiana: 16 kwietnia 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij