poniedziałek, 16 maja 2022r.

Pamiętajmy o ogrodach – fotorelacja z wyjazdu na targi ogrodnicze

23 maja 2017

przez  Izabela Smardzewska

Dnia 14 maja 2017 r. mieszkańcy naszej gminy wzięli udział w XII Piotrkowskich Targach Ogrodniczych „Pamiętajmy o ogrodach” przy zamku w Bykach. Podczas niedzielnych targów wystawcy z całego kraju oferowali m.in. nasiona, rośliny dekoracyjne, zioła i przyprawy, drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, sprzęt ogrodniczy, meble ogrodowe, elementy architektury krajobrazu, a także po raz pierwszy na tegorocznych targach egzemplarze oxytree, czyli szybko rosnących liściastych drzew tlenowych o wyjątkowych właściwościach. Ogrodniczy asortyment wzbogacony został ponadto o tematykę odnawialnych źródeł energii, pokazy rękodzieła ludowego oraz liczne konkursy.

Uczestnicy wyjazdu zainteresowani urządzeniem i pielęgnacją terenów zielonych oraz udekorowaniem wnętrz mogli liczyć na porady fachowców oraz zakupić roślinność do swoich domów i ogrodów.

Ostatnia zmiana: 23 maja 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij