wtorek, 18 stycznia 2022r.

Piknik rodzinny w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Sulmierzycach – fotorelacja

19 maja 2017

przez  Łukasz Kucharski

W sobotnie popołudnie w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Sulmierzycach odbył się festyn rodzinny. W imprezie udział wzięli nie tylko obecni uczniowie szkoły i ich rodzice, ale również osoby, które szkołę skończyły już dawno.

Nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali szereg atrakcji dla każdego uczestnika: zajęcia rekreacyjne dla całych rodzin, pokaz pojazdów militarnych, zawody sportowe, rodzinne dyktando oraz grill. Uczniowie prezentowali swoje osiągnięcia i zainteresowania w namiotach – naukowym, historycznym, językowym i zdrowej żywności. Tradycyjne dużym zainteresowaniem cieszyły się zawody w strzelectwie sportowym, w których uczestniczyło aż ponad 150 młodych i starszych pasjonatów strzelania.

W międzyczasie odbyła się prezentacja historii szkoły, podczas której zaprezentowano świeżo wydaną książkę pt. „Historia szkoły w Sulmierzycach”. Jeden egzemplarz został przekazany na ręce przedstawicieli władz gminy: Sekretarz Gminy Pani Anny Szydłowskiej i Przewodniczącego Rady Gminy Pana Tadeusza Kruszyńskiego. Pięcioma egzemplarzami dysponuje natomiast Gminna Biblioteka Publiczna w Sulmierzycach. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z tą ciekawą książką.

Na koniec imprezy spośród wszystkich startujących w konkursach wylosowano nagrodę główną ufundowaną przez Radę Gminy i Wójta Gminy – konsolę do gier TV.

Tegoroczny festyn rodzinny cieszył się wielkim zainteresowaniem. Pozwolił na aktywne i ciekawe spędzenie wolnego czasu wszystkim uczestnikom imprezy.

Ostatnia zmiana: 19 maja 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij