czwartek, 28 października 2021r.

Pomoc rzeczowa dla Policji

7 grudnia 2012

przez  admin

POMOC RZECZOWA DLA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI

Na mocy Uchwały Nr XXIV/160/2012 z dnia 24 września br. w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie oraz umowy pomiędzy Wójtem Gminy a Komendantem Wojewódzkim Policji w Łodzi gmina Sulmierzyce wspomogła rzeczowo pajęczańskich policjantów.

Pomoc została udzielona z przeznaczeniem dla Wydziału Kryminalistyki i Prewencji.

W ramach tejże pomocy został zakupiony sprzęt elektroniczny (urządzenie wielofunkcyjne – drukarka, skaner, faks, kopiarka), profesjonalna lampa błyskowa, lornetki w tym z noktowizorem, latarki z nasadkami, dalmierz, ładowarki samochodowe itp. Wartość zakupionego sprzętu to 17.000,00 zł.

Mamy nadzieję, że zakupiony sprzęt będzie długo służył policjantom i pomoże w zapewnieniu bezpieczeństwa dla mieszkańców nie tylko naszej gminy ale również powiatu.

Ostatnia zmiana: 7 grudnia 2012

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij