niedziela, 26 września 2021r.

Powstały kolejne siłownie zewnętrzne

11 października 2018

przez  Łukasz Kucharski

Kolejne dwie siłownie zewnętrze powstały na terenie gminy Sulmierzyce. Z ćwiczeń na świeżym powietrzu mieszkańcy mogą korzystać w Eligiowie i Ostrołęce. W Eligiowie w ramach projektu „Walory Krainy Wielkiego Łuku Warty podstawą rozwoju turystyki kulturowej i aktywnej w gminie Sulmierzyce” zostały wykonane roboty związane z montażem czterech kompletów urządzeń siłowni zewnętrznej: stepper i motyl, urządzenie do ćwiczeń klatki piersiowej (również dla osób niepełnosprawnych), rowerek, narciarz i biegacz, ławka do ćwiczeń, orbitrek oraz ławek, koszy na śmieci i stolików.

Całość robót została wykonana na terenie przy świetlicy wiejskiej, tuż obok placu zabaw dla dzieci. Słoneczna jesień zachęca do aktywnego spędzania czasu. Radny sołectwa Eligiów Karol Bujacz zaprasza do korzystania z nowego sprzętu.

Ostatnia zmiana: 11 października 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij