wtorek, 18 stycznia 2022r.

Pożegnanie wakacji w Kodraniu – fotorelacja

29 sierpnia 2017

przez  Przemysław Szczerkowski

W sobotę 26 sierpnia br. w miejscowości Kodrań zorganizowany został festyn pn. „Pożegnanie wakacji”. Na ostatniej imprezie organizowanej przez Gminę Sulmierzyce podczas tegorocznych wakacji uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji. Dla dzieci został przygotowany dmuchaniec i suchy basen z piłeczkami oraz przejażdżki konne, które do zmroku cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem.

Dzięki współpracy ze stowarzyszeniami z terenu naszej gminy wszyscy uczestnicy mogli skosztować wspaniałych lokalnych potraw, a wśród nich m. in. gołąbki i grochówkę oraz ciasta domowej roboty.

Klub strzelecki „10” z Radomska przeprowadził dla wszystkich chętnych zawody w strzelaniu z karabinu pneumatycznego, a biesiadowanie do późnych godzin nocnych umilił zespół Cover Dance.

Kolejny festyn odbędzie się 10 września w Dworszowicach Pakoszowych. Początek o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.

Ostatnia zmiana: 29 sierpnia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij