poniedziałek, 15 czerwca 2026r.

Program “Posiłek w szkole i w domu” 2026

16 marca 2026

przez  Łukasz Kucharski

Gmina Sulmierzyce przystąpiła do realizacji wieloletniego (2024 – 2028) programu ogłoszonego przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Posiłek w szkole i w domu ” na rok 2026. Gmina otrzymała na rok 2026 dotację w wysokości 64854,00 zł. Gmina, zgodnie z programem, jest zobowiązana ponieść koszty w wys. min. 40% całości zadania. Realizatorem programu w gminie Sulmierzyce jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Adresatami programu są w szczególności rodziny z dziećmi, osoby starsze i samotne.

Ostatnia zmiana: 3 czerwca 2026

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close