środa, 18 maja 2022r.

Program stypendialny

12 września 2011

przez  admin

Ogłoszenie o programach stypendialnych

XIII EDYCJA PROGRAMU STYPENDIALNEGO


Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego oraz Cementownia Warta S.A. ogłaszają rozpoczęcie XIII Edycji Programu Stypendialnego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, współfinansowanego przez  Fundację im. Stefana Batorego z Warszawy.

 

 

Program jest organizowany z przeznaczeniem dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Osoba starająca się o stypendium z w/w programu powinna spełniać następujące kryteria:

  • zamieszkiwać na stałe na terenie powiatu wieluńskiego lub pajęczańskiego,
  • uczęszczać do szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej mającej swoją siedzibę na terenie powiatu wieluńskiego lub pajęczańskiego,
  • osiągać wysokie wyniki w nauce lub jest być szczególnie uzdolniona w wybranym kierunku,
  • dochód w rodzinie na osobę nie może przekracza  970 zł netto.

Stypendium wypłacane jest w 10 ratach w wysokości po 150zł dla gimnazjalisty oraz po 250zł dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej, na indywidualne konta stypendystów.

AGRAFKA AGORY – SZANSA DLA STUDENTÓW


Rozpoczynamy również naboru wniosków do Programu Stypendialnego dla studentów „Agrafka Agory”, współfinansowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii  w Polsce oraz Fundację Agory.

Program jest organizowany z przeznaczeniem dla zdolnych, lecz pozostających w trudnej sytuacji materialnej studentów dziennych studiów magisterskich, realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym. Wysokość wsparcia finansowego, które można otrzymać to 380zł miesięcznie.

Niezbędne dokumenty do ubiegania się o stypendium (wniosek oraz oświadczenie o sytuacji materialnej kandydata), a także wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej Fundacji: www.fundacja.wielun.pl , a także w Biurze Fundacji – pl. Kazimierza Wielkiego 2, 98-300 Wieluń, pokój 201., tel. (43) 843-79-32, e-mail: biuro@fundacja.wielun.pl.

Prawidłowo wypełnione wnioski prosimy składać do 15 października 2011 r. w siedzibie Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego.

Ostatnia zmiana: 12 września 2011

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij