piątek, 28 stycznia 2022r.

Rajdy rowerowe w ramach projektu Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc – zaproszenie na 20 sierpnia

16 sierpnia 2017

przez  Łukasz Kucharski

Rajdy rowerowe, które odbywają się w ramach projektu „Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc” cieszą się coraz większą popularnością. W ostatnim rajdzie uczestniczyło ponad 80ciu rowerzystów.

Aktualnie Gmina Sulmierzyce awansowała na 10te miejsce w klasyfikacji. Mamy przejechane już ponad 146 tys kilometrów. Nie poddajemy się i walczymy dalej!

W najbliższą niedzielę kolejny rajd – tym razem skorzystamy z zaproszenia Stowarzyszenia „Nasze Piekary”. Trasa rajdu będzie przebiegała następująco: Sulmierzyce – Anielów – Kodrań – Chorzenice – Marcinów – Łuszczanowice – Wolica – Czyżów – Kleszczów – Żłobnica – Dębina – Kuźnica – Nowa Wieś – Wola Wydrzyna – Borek – Piekary (budynek świetlicy wiejskiej). Trasa rajdu dostępna jest poniżej:

https://www.endomondo.com/routes/978729970

Nazwa trasy „Rajd rowerowy III” – aby aplikacja nawigowała wg tej trasy kliknij po jej wybraniu „podążaj trasą”. Zgodnie z sugestiami uczestników po drodze będą dwa przystanki – na 21 kilometrze (sklep na Czyżowie) oraz 33,8 km (taras widokowy w Żłobnicy). Zapraszamy więc wszystkich chętnych a tych, którzy jeszcze nie uczestniczą zachęcamy do zabawy, szczegóły tutaj: https://sulmierzyce.info/krec-kilometry-dla-sulmierzyc/

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres e-mail rajd@sulmierzyce.eu

Start o godz. 15:00.

Ostatnia zmiana: 17 sierpnia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij