środa, 18 maja 2022r.

Rajdy rowerowe w ramach projektu Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc – zaproszenie na 27 sierpnia – aktualizacja trasy

23 sierpnia 2017

przez  Łukasz Kucharski

Sulmierzyce nie zwalniają! Jesteśmy po czwartym rajdzie, który odbył się w ramach projektu „Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc”. Tym razem trasa zakończyła się w świetlicy wiejskiej w Piekarach, gdzie korzystaliśmy z gościny Stowarzyszenia Nasze Piekary. Tym razem w rajdzie udział wzięło 75 cyklistów. Łącznie mamy już ponad 176 tys. przejechanych kilometrów i utrzymujemy wysoką 10tą pozycję.

Na niedzielę organizujemy kolejny rajd. Trasa będzie przebiegała następująco: Sulmierzyce – Anielów – Kodrań – Krzywanice – Chorzenice – Marcinów – Łuszczanowice – Wolica – Adamów – Łękińsko – Kleszczów – Żłobnica – Osiny – Tatar – Kieruzele – Janówka – Dębina – Dygudaj. Rajd zakończy ognisko na Dygudaju w leśniczówce. Trasa (około 54 km) dostępna jest poniżej:

https://www.endomondo.com/routes/978729970

Nazwa trasy „Rajd rowerowy Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc” – aby aplikacja nawigowała wg tej trasy kliknij po jej wybraniu „podążaj trasą”. W związku z dożynkami w Czyżowie pojedziemy trochę inna trasą – przez Adamów i Łękińsko. Na trasie dwa przystanki: na 12 kilometrze (park w Łuszczanowicach) oraz 30,5 km (taras widokowy w Żłobnicy). Zapraszamy wszystkich chętnych a tych, którzy jeszcze nie uczestniczą tradycyjnie zachęcamy do zabawy, szczegóły tutaj: https://sulmierzyce.info/krec-kilometry-dla-sulmierzyc/

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres e-mail rajd@sulmierzyce.eu

Start jak zwykle o godz. 15:00 spod stadionu Unii w Sulmierzycach. Zapraszamy!

Ostatnia zmiana: 24 sierpnia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij