niedziela, 26 września 2021r.

Rajdy rowerowe w ramach projektu Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc – zaproszenie na 6 sierpnia

1 sierpnia 2017

przez  Łukasz Kucharski

Minął pierwszy miesiąc rywalizacji w ramach projektu „OdLOTTOwa jazda z Oshee”, w której gmina Sulmierzyce walczy o środki na budowę placu manewrowego dla rowerzystów oraz zakup rowerów. W tej chwili jesteśmy na 12stym miejscu z przejechanymi prawie 80 tys. kilometrów. Zmagania potrwają do 15 września.

Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie przyłączyli się do zabawy o dołączenie do naszej drużyny. Szczegóły tutaj: https://sulmierzyce.info/krec-kilometry-dla-sulmierzyc/

W ramach projektu organizujemy również rajdy rowerowe. Pierwszy odbył się 23 lipca i pomimo deszczowej pogody cieszył się dużym zainteresowaniem. Udział w nim wzięło około 80 rowerzystów a trasa liczyła przeszło 50 km. Rajd zakończyło ognisko przy zbiorniku wodnym na Dygudaju.

Już dzisiaj zapraszamy na niedzielę 6 sierpnia. Rajd startuje o godz. 15:00 z parkingu przy stadionie Unii. Trasa rajdu zaplanowana jest następująco: Sulmierzyce – Anielów – Kodrań – Chorzenice – Marcinów – Łuszczanowice – Wolica – Czyżów – Kleszczów – Żłobnica – Dębina – Dygudaj. Na Dygudaju rajd zakończy wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Zainteresowanych prosimy o zapisywanie się na poniższy adres e-mail: rajd@sulmierzyce.eu

Zapraszamy

Ostatnia zmiana: 1 sierpnia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij