poniedziałek, 16 maja 2022r.

Referendum

3 września 2015

przez  admin

REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWE – 6 WRZEŚNIA

W najbliższą niedzielę 6 września odbędzie się referendum ogólnokrajowe. Osoby uprawnione do udziału w nim odpowiedzą na trzy pytania:

Pytanie pierwsze:  „Czy  jest  Pani/Pan  za  wprowadzeniem  jednomandatowych  okręgów  wyborczych  w  wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej?”

Pytanie drugie:  „Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?”

Pytanie trzecie:  „Czy  jest  Pani/Pan  za  wprowadzeniem  zasady  ogólnej  rozstrzygania  wątpliwości  co  do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?”.

Referendum zostanie przeprowadzone w tych samych lokalach, w których odbywają się wybory powszechne. Lokale czynne będą w godz. 6:00 – 22:00.

Wszystkie niezbędne informacje związane z referendum dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej – kliknij TUTAJ oraz na stronie Państwowej Komisji Wyborczej uruchomionej na potrzeby referendum: http://referendum2015.pkw.gov.pl/

Ostatnia zmiana: 3 września 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij