wtorek, 21 września 2021r.

Rozwiąż umowę na odbieranie odpadów

7 marca 2013

przez  admin

PRZYPOMINAMY! ROZWIĄŻ UMOWĘ NA ODBIERANIE ODPADÓW STAŁYCH

Przypominamy mieszkańcom gminy Sulmierzyce, że już od 1 lipca 2013 roku właściciele nieruchomości zamieszkałych będą obsługiwani przez firmę, która zostanie wyłoniona przez gminę w przetargu. Za usługę odbioru i utylizacji odpadów zapłacą mieszkańcy w formie opłaty wnoszonej do gminy.

W związku z powyższym muszą Państwo przeanalizować treść posiadanych umów na wywóz odpadów komunalnych pod kątem zawartego w nich okresu wypowiedzenia. Zgodnie z nim należy w odpowiednim czasie odstąpić od umowy, aby nie ponosić kosztów w podwójnej wysokości, płacąc zarówno firmie jak i gminie. Ze względu na występowanie zapisów w większości umów o trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia, umowy te  należy wypowiedzieć najpóźniej w miesiącu MARCU. Jednocześnie informuje się, że jeżeli w umowie brak jest zapisu dotyczącego jej wypowiedzenia oznacza to, iż rozwiązanie umowy nastąpi ze skutkiem natychmiastowym.

Ostatnia zmiana: 7 marca 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij