niedziela, 20 września 2020r.

SULMIERZYCKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2016/2017

SULMIERZYCKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2016/2017

Tabela po X kolejce:

Lp. Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1 Słowian Dworszowice 9 25 43-18
2 Bałuty 9 21 42-22
3 Szwagry 9 20 43-18
4 Gol-Asy 10 15 27-23
5 Zbuntowani 9 15 36-37
6 Fabryka Talentów 9 14 37-34
7 Urząd Gminy 9 12 21-27
8 Oldboje 9 10 28-33
9 Orzeł Bieliki 9 6 29-41
10 Piast Krzywanice 9 4 19-45
11 Wola Wiewiecka 9 2 16-38

Wyniki:

I kolejka – 27.11.2016 r.:

Gol-Asy – Piast Krzywanice 4:0

Wola Wiewiecka – Fabryka Talentów 2:5

Słowian Dworszowice – Zbuntowani 5:4

Szwagry – Bałuty 2:3

Orzeł Bieliki – Urząd Gminy 4:2

II kolejka – 04.12.2016 r.:

Gol-Asy – Oldboje 2:1

Piast Krzywanice – Fabryka Talentów 2:4

Wola Wiewiecka – Bałuty 0:7

Słowian Dworszowice – Urząd Gminy 7:0

Szwagry – Orzeł Bieliki 6:3

III kolejka – 11.12.2016 r.:

Gol-Asy – Fabryka Talentów 5:3

Oldboje – Zbuntowani 4:7

Piast Krzywanice – Bałuty 1:7

Wola Wiewiecka – Orzeł Bieliki 4:3

Słowian Dworszowice – Szwagry 3:0 (WO)

IV kolejka – 18.12.2016 r.:

Gol-Asy – Zbuntowani 6:1

Fabryka Talentów – Bałuty 4:2

Oldboje – Urząd Gminy 5:2

Piast Krzywanice – Orzeł Bieliki 6:5

Wola Wiewiecka – Słowian Dworszowice 2:5

V kolejka – 08.01.2017 r.:

Gol-Asy – Bałuty 0:4

Zbuntowani – Urząd Gminy 6:2

Fabryka Talentów – Orzeł Bieliki 8:0

Oldboje – Szwagry 0:6

Piast Krzywanice – Słowian Dworszowice 2:2

VI kolejka – 15.01.2017 r.:

Gol-Asy – Urząd Gminy 1:4

Bałuty – Orzeł Bieliki 9:4

Zbuntowani – Szwagry 3:8

Fabryka Talentów – Słowian Dworszowice 5:12

Oldboje – Wola Wiewiecka 3:3

VII kolejka – 22.01.2017 r.:

Gol-Asy – Orzeł Bieliki 1:2

Urząd Gminy – Szwagry 0:2

Bałuty – Słowian Dworszowice 2:4

Zbuntowani – Wola Wiewiecka 5:3

Oldboje – Piast Krzywanice 2:1

VIII kolejka – 29.01.2017 r.:

Gol-Asy – Szwagry 3:4

Orzeł Bieliki – Słowian Dworszowice 2:3

Urząd Gminy – Wola Wiewiecka 3:0 (WO)

Zbuntowani – Piast Krzywanice 6:2

Fabryka Talentów – Oldboje 6:5

IX kolejka – 05.02.2017 r.:

Gol-Asy – Słowian Dworszowice 1:2

Szwagry – Wola Wiewiecka 3:0 (WO)

Urząd Gminy – Piast Krzywanice 3:2

Bałuty – Oldboje 4:2

Zbuntowani – Fabryka Talentów 3:2

X kolejka – 12.02.2017 r.:

Gol-Asy – Wola Wiewiecka 4:2

Szwagry – Piast Krzywanice 12:3

Orzeł Bieliki – Oldboje 2:6

Urząd Gminy – Fabryka Talentów 3:0 (WO)

Bałuty – Zbuntowani 5:1

 

Mecze do rozegrania:

XI kolejka – 19.02.2017 r.:

16:00 Wola Wiewiecka – Piast Krzywanice

16.30 Słowian Dworszowice – Oldboje

17:00 Szwagry – Fabryka Talentów

17.30 Orzeł Bieliki – Zbuntowani

18:00 Urząd Gminy – Bałuty

 

Klasyfikacja strzelców:

19 bramek
Kołodziej Łukasz (Fabryka talentów)
18 bramek
Koniowski Grzegorz (Bałuty)
14 bramek
Rusajczyk Jarosław (Zbuntowani)
10 bramek
Mielczarek Patryk (Słowian Dworszowice)
Raszewski Grzegorz (Oldboy Sulmierzyce)
9 bramek
Koniowski Przemysław (Bałuty)
Rabenda Mateusz (Gol-Asy)
Woźniak Damian (Szwagry)
8 bramek
Grzesiak Kamil (Orzeł Bieliki)
Malec Marcin (Zbuntowani)
Osiewicz Radosław (Gol-Asy)
Rydz Łukasz (Słowian Dworszowice)

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij