poniedziałek, 16 maja 2022r.

Słowian ponownie z pucharem

16 stycznia 2013

przez  admin

 SŁOWIAN PONOWNIE Z PUCHAREM – FOTORELACJA

W sobotę na hali sportowej Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Sulmierzycach odbyła się kolejna edycja turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusza Kruszyńskiego. W tegorocznej edycji udział wzięło aż dwanaście drużyn, które rywalizowały w czterech grupach po trzy zespoły.

Następnie po dwie najlepsze z każdej grupy awansowały do ćwierćfinałów i rywalizowały systemem pucharowym wg zasady przegrywający odpada. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, którzy mogli obejrzeć emocjonujące spotkania. Tytuł najlepszej drużyny na hali przypadł podobnie jak w roku ubiegłym zespołowi LKS SŁOWIAN, który tym razem w finale pokonał zespół TIKI TAKA. Na najniższym stopniu podium uplasował się zespół TOP STAR. (Szczegółowe wyniki do pobrania tutaj). Tradycyjnie wybrano najlepszego bramkarza i zawodnika turnieju. Najlepszym piłkarzem został Robert Rygalski (LKS SŁOWIAN), natomiast goalkeeperem Jakub Stefanek (TIKI TAKA). Zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymali nagrody w postaci sprzętu sportowego, natomiast każda drużyna odebrała z rąk Przewodniczącego Rady Gminy piłkę halową. Kolejna edycja turnieju halowego w styczniu przyszłego roku.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij