poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

Spis zwierząt przebywających w siedzibie stada

13 listopada 2017

przez  Izabela Smardzewska

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina posiadaczom bydła, owiec, kóz i świń o dokonaniu spisu zwierząt przebywających w siedzibie stada. Spis powinien być przeprowadzony co najmniej raz na dwanaście miesięcy, nie później jednak niż w dniu 31 grudnia.

Formularze, na których należy dokonać spisu stanu stad dostępne są na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa http://www.arimr.gov.pl/identyfikacja-i-rejestracja-zwierzat.html, u Sołtysa od dnia 16.11.2017 r. oraz na stronie internetowej www.sulmierzyce.info (dostępne poniżej jako pliki do pobrania do edycji).

Podstawa prawna:

Ustawa z dnia 23 września 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt (Dz. U. z 2016 r. poz. 1605).

Do pobrania:

Formularz spisu stanu stada świń (docx)

Formularz spisu stanu stada bydła albo owiec albo kóz (docx)

Ulotka (pdf)

Wypełnione formularze można składać:
1. osobiście w Biurze Powiatowym ARiMR,
2. drogą pocztową,
3. przy użyciu e-PUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej) do czasu dostosowania aplikacji CK-IRZ).

Ostatnia zmiana: 13 listopada 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij