wtorek, 21 września 2021r.

Spotkanie aktywizujące w Bibliotece

3 stycznia 2013

przez  admin

alt

SPOTKANIE AKTYWIZUJĄCE W BIBLIOTECE

W dniu 28.12.2012 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie aktywizujące dla mieszkańców Gminy Sulmierzyce. W pierwszej części spotkania w formie prezentacji zostały obszernie przedstawione informacje o działalności Lokalnej Grupy Działania Kraina Wielkiego Łuku Warty i wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju w myśl programu LEADER. W części tej przedstawiono także informacje na temat wspierania poprzez wnioski unijne kultywowania lokalnych tradycji.

W drugiej części spotkania lokalne twórczynie SUL-MIRKI poprowadziły warsztaty rękodzieła ludowego. Po zakończeniu części teoretycznej uczestniczy po okiem “specjalistek” mogli praktykować różnego rodzaju formy haftu.

Na koniec spotkania odbyła się degustacja lokalnych potraw. Dzięki współpracy i pomocy LGD Kraina Wielkiego Łuku Warty odbyło się drugie już tego typu spotkanie aktywizujące w 2012 roku. 

Ostatnia zmiana: 3 stycznia 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij