poniedziałek, 16 maja 2022r.

Stypendium – Łódzki Regionalny Program Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej

16 czerwca 2011

przez  admin

Informujemy że, Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi już we wrześniu 2011 r. organizuje kolejny nabór wniosków stypendialnych w ramach „Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej – II edycja”.

Celem głównym projektu jest stworzenie warunków sprzyjających rozwijaniu umiejętności i kompetencji własnych 1 500 szczególnie uzdolnionym uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazialnym z województwa łódzkiego, pochodzących z rodzin niezamożnych, dla których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

 

 

 

 

Projekt skierowany jest przede wszystkim do uczniów, którzy spełniają następujące warunki:

  • wykazują duże zdolności w kierunku nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych;
  • posiadają miejsce zamieszkania na terenie województwa łódzkiego lub siedziba szkoły, do której uczęszczają znajduje się na terenie województwa łódzkiego;
  • miesięczny dochód rodziny ucznia w przeliczeniu na osobę, uzyskany w roku 2010,
    nie przekracza dwukrotności kwoty uprawniającej do uzyskania świadczeń rodzinnych.

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie www.stypendium.info.pl.

Ostatnia zmiana: 16 czerwca 2011

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij