środa, 18 maja 2022r.

Targowisko „Mój Rynek” w Sulmierzycach pozostanie otwarte

3 kwietnia 2020

przez  Łukasz Kucharski

Gmina Sulmierzyce zawsze wspierała i będzie wspierać nadal producentów rolnych. W związku z powyższym sobotni targ w Sulmierzycach będzie wciąż otwarty. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie będziemy uniemożliwiać dostępu do dobrej, polskiej żywności. Szczególnie ważne jest zachowanie bytu producentów rolnych i sprzedawców.

Handel będzie odbywał się zgodnie z obowiązującymi od 1 kwietnia obostrzeniami – liczba osób przebywających na targu nie może być większa niż trzykrotność liczby punktów handlowych.

Apelujemy jednocześnie o zachowanie wszelkich środków ostrożności i bezwzględnego przestrzegania zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, tylko w ten sposób możemy pomóc zachować byt rolników i zaopatrzenie mieszkańców w zdrową, polską żywność.

Ostatnia zmiana: 3 kwietnia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij