piątek, 28 stycznia 2022r.

Utrudnienia w ruchu w związku z Wyścigiem Solidarności i Olimpijczyków

1 lipca 2019

przez  Łukasz Kucharski

W dniu jutrzejszym przez teren naszej gminy przebiegał będzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków, którego Lotny Finisz wyznaczono na ulicy Ogrodowej, przy Urzędzie Gminy.

W związku z powyższym na czas przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym na terenie naszej gminy oraz gmin ościennych.

Peleton na teren gminy Sulmierzyce wjedzie około godz. 16:55 do Woli Wydrzynej z kierunku Stróży. Następnie skieruje się w stronę Nowej Wsi, Eligiowa, Dąbrówki, Sulmierzyc (Lotny Finisz przy Urzędzie Gminy około godz. 17:10), Piekar, Ostrołęki, Dworszowic Pakoszowych i opuści teren gminy Sulmierzyce około godz. 17:30. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie Wyścigu: http://www.wyscig.com.pl/30/harmonogram12019.pdf

Policjanci oraz wspomagający ich pracę druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy, w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i dodatkowo podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg zarówno zmotoryzowanych, jak i pieszych o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Sulmierzyce do kibicowania na trasie przejazdu Wyścigu.

Gmina Sulmierzyce jest jednym ze współorganizatorów I Etapu Wyścigu.

Ostatnia zmiana: 1 lipca 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij