VI turniej tenisa stołowego o puchar wójta

5 grudnia 2014

przez  admin

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA – FOTORELACJA

30.11.2014 r. na hali sportowej Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Sulmierzycach odbył się VI Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce.  Tradycyjnie zawody przeprowadzone zostały w czterech kategoriach: młodzieżowej dziewcząt i chłopców oraz OPEN mężczyzn i kobiet.

Po zamknięciu listy zgłoszeń okazało się iż także w tej edycji największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria OPEN mężczyzn. Do kategorii OPEN kobiet zgłosiło się tym razem 6 uczestniczek. W kategorii młodzieżowej dziewcząt udział wzięło 11 zawodniczek, natomiast w kategorii młodzieżowej chłopców zgłosiło się 5 uczestników.

W kategorii OPEN kobiet pierwsze miejsce zdobyła Renata Brocka, drugie Aneta Szczęsna a trzecie Magdalena Wieczorek. Także w kategorii młodzieżowej dziewcząt najlepszą zawodniczką podobnie jak w poprzedniej edycji została Nikola Grzesiak. Drugie miejsce zajęła Magdalena Grzesiak, a trzecie Kinga Borowiecka. Najwięcej emocji dostarczyła kategoria OPEN mężczyzn w której udział wzięło 16 uczestników. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobył Adrian Zieliński, drugie Maciej Iwan, a trzecie Sławomir Rabenda. W kategorii młodzieżowej chłopców najlepszym okazała się Piotr Nowak. Drugie miejsce zajął Krzysztof Jurek a trzecie Adam Szczęsny.

Tradycyjnie dla najlepszych  zawodników i zawodniczek w każdej kategorii zostały przygotowane pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w I połowie 2015 roku. Zapraszamy do galerii oraz do udziału w kolejnych edycjach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017