piątek, 26 kwietnia 2024r.

Włodzimierz Kumor ponownie najlepszy w wędkarskim Grand Prix 2017

13 września 2017

przez  Łukasz Kucharski

W niedzielę 10.09.2017 r. odbyły się piąte zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2017 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to dzienne zawody spławikowe. Najlepszym okazał się Grzegorz Chrzęszczyk z wynikiem 5,445 kg. Drugie miejsce zajął Dariusz Bujacz z wynikiem 2,945 kg., który jednocześnie złowił największą rybę. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Krauze z wynikiem 2,435 kg.

Były to ostatnie zawody z cyklu GRAND PRIX 2017. Najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Włodzimierz Kumor  z  29 punktami na koncie. Drugie miejsce zajął Radosław Pieprzyk zdobywając 26 pkt. Trzecie miejsce rzutem na taśmę dzięki zwycięstwu podczas niedzielnej rywalizacji zdobył Grzegorz Chrzęszczyk – 23 pkt. Na kolejnych miejscach uplasowali się: IV – Przemysław Komór (22 pkt) V – Krzysztof Krauze (20 pkt). Szczegółowe wyniki dostępne są TUTAJ. Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników z zawodów spławikowych, jak i pięciu w klasyfikacji generalnej, otrzymało z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego pamiątkowe dyplomy i bony na zakup sprzętu wędkarskiego.

Trzech najlepszych w zawodach spławikowych, jak i w klasyfikacji generalnej, odebrało puchary.

Ostatnia zmiana: 13 września 2017