piątek, 15 października 2021r.

Wznawiamy działalność świetlic wiejskich na terenie gminy

2 czerwca 2020

przez  Przemysław Szczerkowski

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, iż od 2 czerwca 2020 roku wznawiamy działalność świetlic wiejskich na terenie naszej gminy.

W obiektach będą obowiązywały następujące zasady:

  1. Ze świetlicy mogą korzystać osoby zdrowe.
  2. Maksymalna liczba osób przebywająca jednorazowo w obiekcie nie może być większa niż 1 osoba na 4 m². Powierzchnię oblicza się z uwzględnieniem mebli i innych urządzeń znajdujących się w obiekcie. Liczbę osób korzystających nadzoruje kierownik świetlicy. Należy pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego.
  3. Przy wchodzeniu i opuszczaniu obiektu korzystający mają obowiązek użycia udostępnionego środka dezynfekcyjnego do rąk.
  4. Świetlice będą otwarte od wtorku do soboty w godzinach 16.00-20.00
  5. W świetlicy nie będą udostępnione przedmioty, których nie można zdezynfekować po użyciu. Przybory z których będą korzystać użytkownicy należy każdorazowo po zakończonym użyciu zdezynfekować.
  6. Place zabaw będą udostępnione dla użytkowników po opublikowaniu wytycznych przez Głównego Inspektora Sanitarnego. O możliwości korzystania z placu zabaw decyduje kierownik świetlicy.

Ostatnia zmiana: 2 czerwca 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij