wtorek, 21 września 2021r.

Z życia Koła Emerytów i Rencistów

31 maja 2012

przez  admin

Z życia Związku Emerytów i Rencistów w Sulmierzycach

Na terenie naszej gminy działa prężnie jedno z najaktywniejszych kół Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Okręgu Częstochowskim – Koło Nr 2 przy Oddziale Rejonowym w Pajęcznie.

Zadaniem naszego Koła jest integracja Sulmierzyckiego środowiska seniorów oraz pobudzenie emerytów i rencistów do twórczego działania.

W skład Zarządu Koła Nr 2 w Sulmierzycach wchodzą:

Prezes – Pani Maria Różańska

Sekretarz – Pani Grażyna Smolarek-Chwastowska

Skarbnik – Pani Anna Chrzęszczyk

Członek – Pan Józef Kluczny

Na naszej stronie zamieściliśmy zakładkę Koło Emerytów i Rencistów w menu Organizacje pozarządowe – kliknij TUTAJ. Udostępniliśmy tam galerię z jednego ze spotkań. Na bieżąco będą dodawane tam aktualne materiały z życia naszego Koła. Na 2012 r. planowane są jeszcze następujące imprezy:

– Powitanie lata – ognisko (pieczenie kiełbasek) – miesiąc czerwiec,

– Wycieczka krajoznawczo-turystyczna. Zwiedzanie zamków: Mirków – Bobolice (wspólny obiad w gospodarstwie agroturystycznym w Niegowie) – miesiąc lipiec,

– Spotkanie z okazji Dnia Seniora (wręczenie upominków dla najstarszych emerytów i rencistów) – miesiąc październik,

– Wyjazd do Galerii w Częstochowie – zakupy w Galerii, pójście do kina – miesiąc listopad.

Dane kontaktowe do Koła w zakładce.

Ostatnia zmiana: 31 maja 2012

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij