piątek, 15 października 2021r.

Zagłosuj na paczkomat w Sulmierzycach

23 lutego 2018

przez  Łukasz Kucharski

W związku ze zgłaszanym przez mieszkańców zapotrzebowaniem na paczkomat w Sulmierzycach oraz przedsięwzięciem firmy InPost „Postaw Paczkomat w swojej okolicy!” wczoraj zgłosiliśmy lokalizację w Sulmierzycach przy ul. Urzędowej 1 do akcji informując o tym fakcie na portalu społecznościowym. Odzew jest bardzo pozytywny – do chwili obecnej zagłosowało już ponad 120 osób. Zachęcamy Państwa do oddania swojego głosu. Głos nic nie kosztuje a przyczyni się być może do powstania Paczkomatu w Sulmierzycach. Aby zagłosować należy kliknąć w następujący link (bezpośredni dla naszej lokalizacji):

https://bliskociebie.inpost.pl/#paczkomat-w-twojej-okolicy_lat=51.18835915087032_lng=19.20488085015063

Prosimy nie tworzyć nowych lokalizacji, wprowadza to zainteresowane osoby w błąd i zmniejsza nasze szanse na paczkomat.

Paczkomaty to oddzielna usługa firmy InPost, która gwarantuje doręczenie następnego dnia paczki do paczkomatu i odbiór przesyłki w dowolnym czasie – 24/h na dobę. Paczkomaty stawiane są zazwyczaj w miastach. Jeśli dużo osób zagłosuje na naszą lokalizację pojawi się szansa, że będzie on i u nas!

Ostatnia zmiana: 23 lutego 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij