środa, 18 maja 2022r.

Zajęcia karate połączone z gimnastyką korekcyjną

12 września 2017

przez  Łukasz Kucharski

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do uczestnictwa w treningach karate tradycyjnego połączonych z gimnastyką korekcyjną. Preferowany wiek dzieci to 12 – 16 lat, ale zapraszamy również młodszych.

Zajęcia będzie prowadził Tomasz Jończyk – wielokrotny medalista mistrzostw Polski, mistrz Europy z 2011 roku, wicemistrz świata z 2012 roku, trener mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych, instruktor współpracujący z trenerem kadry narodowej.

W związku z tym, że na zajęcia udało pozyskać się środki zewnętrze z ogólnopolskiego programu „Kumulacja Aktywności”, uczestnictwo w treningach jest bezpłatne dla wszystkich chętnych – również spoza gminy Sulmierzyce. Zajęcia będą odbywały się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sulmierzycach dwa razy w tygodniu – w środy o 17:00 i soboty o 11:00 i potrwają do 31 maja 2018 r.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia tj. w środę 13 września o godz. 17:00 wszystkich chętnych wraz z rodzicami. Na spotkaniu tym zostaną omówione najważniejsze zagadnienia związane z projektem.

Ostatnia zmiana: 12 września 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij