wtorek, 21 września 2021r.

Zakończenie rowerowego sezonu w gminie Sulmierzyce – zaproszenie na sobotni rajd

5 października 2018

przez  Łukasz Kucharski

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie rajd rowerowy. Był to sezon długi i wyczerpujący. Dla miłośników dwóch kółek przygotowaliśmy dwie rywalizacje – w ramach projektu współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki „Sportowa Gmina! Sulmierzyce 2018” oraz we współzawodnictwie z innymi organizacjami „Kręcimy Kilometry dla Sulmierzyc 2018” w ramach konkursu Fundacji Lotto „odLOTTOwa jazda”. Oba projekty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W drugim projekcie gmina Sulmierzyce zajęła wysokie 10 miejsce z przejechanymi ponad 300 tys. kilometrami. Jest to 50 tys. więcej niż w roku ubiegłym.

Na zakończenie sezonu przygotowaliśmy losowanie nagród w ramach loterii promocyjnej „Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc 2018”. Spośród wszystkich, którzy przejechali ponad 500 km dla gminy Sulmierzyce w tym roku (113 rowerzystów) rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Ponieważ pogoda sprzyja przed jutrzejszym losowaniem zostanie zorganizowany ostatni rajd rowerowy. Start tradycyjnie w Sulmierzycach z parkingu przy stadionie gminnym – o godz. 16:00. Trasa będzie przebiegać następująco: Sulmierzyce – Nowa Wieś – Kuźnica – Żłobnica – Dębina – Kamień – Żłobnica – Kleszczów – Łuszczanowice – Marcinów – Chorzenice. W świetlicy wiejskiej w Chorzenicach uroczyście zakończymy rowerowe zmagania w tym roku.

Trasa rajdu w aplikacji Endomondo:

 https://www.endomondo.com/routes/1209229563

 

Ostatnia zmiana: 5 października 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij