wtorek, 25 stycznia 2022r.

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych badaniach w kierunku nowotworów jelita

12 czerwca 2019

przez  Łukasz Kucharski

Dyrekcja Szpitala im. WAM w Łodzi serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych badaniach w kierunku nowotworów jelita (m. in. kolonoskopia, kolonoskopia z polipektomią, kolonoskopia z badaniem histopatologicznym, rektosigmoidioskopia). Zapisy mają charakter dobrowolny, osobisty lub telefoniczny – nie jest wymagane skierowanie od lekarza.

W badaniu mogą brać udział:

– wszystkie osoby w wieku 50 – 65 lat, które nie miały kolonoskopii w ciągu ostatnich 10 lat,

– osoby od 40 roku życia, gdy w rodzinie (mama, tata, brat, siostra, dziecko) były przypadki zachorowań na raka jelita grubego.

Badania będą wykonywane w Pracowni Endoskopowej Przewodu Pokarmowego  Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi (ul. Żeromskiego 113 – lokalizacja Pracowni – pierwsze piętro, wejście od strony apteki).

Rejestracja telefoniczna pod nr tel.: (042) 63 93 568 – z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy osoby zainteresowane udziałem w badaniu o jak najszybszą rejestrację.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Zastępca Dyrektora ds. klinicznych

Dr n. med. Konrad Walczak

Ostatnia zmiana: 12 czerwca 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij