poniedziałek, 18 października 2021r.

Zaproszenie na niedzielny rajd rowerowy – 15.07.2018 r.

11 lipca 2018

przez  Łukasz Kucharski

W ostatnim rajdzie rowerowym uczestniczyło prawie 80 rowerzystów. Pogoda sprzyjała a trasa przypadła do gustu uczestnikom. Ponieważ drużyna Gminy Sulmierzyce spadła w rywalizacji „odLOTTOwej jazdy” na siódme miejsce w najbliższą niedzielę również odbędzie się rajd rowerowy. Ważny jest każdy kilometr! Trasa taka sama jak zeszłej niedzieli.

W związku z tym, że tempo dla niektórych uczestników okazało się za duże w niedzielnym rajdzie podzielimy uczestników na grupy. Grupa mniej zaawansowana będzie miała swojego opiekuna i tempo dostosowane do wieku i kondycji cyklistów.

Trasa w aplikacji Endomondo:
https://www.endomondo.com/routes/1152337522

Start o 15:00 z parkingu przy stadionie. Prosimy o wcześniejsze przybycie tak aby punktualnie o 15:00 móc wystartować. Serdecznie zapraszamy!

 

Ostatnia zmiana: 11 lipca 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij