poniedziałek, 20 września 2021r.

Zaproszenie na V nadzwyczajną sesję Rady Gminy Sulmierzyce

14 lutego 2019

przez  Łukasz Kucharski

Serdecznie zapraszamy na V nadzwyczajną sesję Rady Gminy Sulmierzyce, która odbędzie się w dniu:

18 lutego 2019 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy – nr 10

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Odczytanie porządku obrad.

3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchylenia uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki długoterminowej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki długoterminowej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli szkół,dla których organem prowadzącym jest Gmina Sulmierzyce.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie dofinansowania doskonalenia zawodowego, ustalenia specjalności i form kształcenia oraz maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie nauczycieli w 2019 roku.

7. Zakończenie posiedzenia.

Ostatnia zmiana: 14 lutego 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij