niedziela, 5 grudnia 2021r.

Zaproszenie na XIII sesję Rady Gminy Sulmierzyce

25 lipca 2019

przez  Łukasz Kucharski

Serdecznie zapraszamy na XIII sesję Rady Gminy Sulmierzyce, która odbędzie się w dniu:

2 sierpnia 2019 r. (piątek) o godz. 10:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy – nr 10

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Odczytanie porządku obrad.

3. Informacja na temat protokołu z poprzedniej sesji Rady Gminy.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębie geodezyjnym Piekary.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XLIX/310/2018 z dnia 25 kwietnia 2018 r. sprawie ustalenia godzin bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki dzieci w wieku do lat 5 w przedszkolach i oddziale przedszkolnym prowadzonych przez Gminę Sulmierzyce.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Sulmierzyce.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie gminy Sulmierzyce.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sulmierzyce na lata 2019 – 2030.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Sulmierzyce na 2019 rok.

10. Sprawozdanie z wykonania uchwał z XII sesji Rady Gminy.

11. Sprawy różne.

12. Zakończenie posiedzenia.

 

Ostatnia zmiana: 25 lipca 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij