niedziela, 5 grudnia 2021r.

Zespoły z Sulmierzyc na podium w turnieju oldbojów

11 września 2013

przez  admin

ZESPOŁY Z SULMIERZYC NA PODIUM W TURNIEJU OLDBOJÓW – FOTORELACJA

W sobotę 7 września 2013 r. na Orliku w Sulmierzycach odbył się III Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. Na zaproszenie miejscowego zespołu odpowiedziały cztery zespoły. W konferencji przed turniejowej ustalono, iż rozgrywki odbędą się systemem każdy z każdym. W tym roku turniej obył się przy pięknej słonecznej pogodzie.

Najlepszą drużyną okazał się zespół Elektrowni, drugie miejsce zajęli reprezentanci Urzędu Gminy, a na najniższym stopniu podium uplasował się Oldboj Sulmierzyce. Najlepszym zawodnikiem wybrano Zbigniewa Suskiego (Elektrownia) najlepszym bramkarzem natomiast wybrano Sławomira Święciaka (gościnnie wystąpił w zespole z Gorzkowic). Przewodniczący Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusz Kruszyński na zakończenie turnieju wszystkim zespołom wręczył pamiątkowe puchary i piłki. Szczegółowe wyniki i tabela do obejrzenia tutaj. Zapraszamy do obejrzenia galerii z turnieju:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij