poniedziałek, 16 maja 2022r.

3 miliony złotych dofinansowania dla gminy Sulmierzyce na termomodernizację

9 czerwca 2020

przez  Łukasz Kucharski

Gmina Sulmierzyce pozyskała 3 044 180,92 zł na termomodernizację budynków użyteczności publicznej – w tym budynku Urzędu Gminy i budynków komunalnych. Łącznie zostanie przeprowadzona kompleksowa termomodernizacja siedmiu budynków, a całkowity koszt realizacji zadania pt. „Termomodernizacja budynków komunalnych i użyteczności publicznej na terenie Gminy Sulmierzyce” zamknie się, wg szacunków, w kwocie blisko 5,5 mln zł.

Pracę związane z termomodernizacją zaczną się wkrótce, a ich zakończenie planowane jest na koniec 2022 r.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Symboliczny czek potwierdzający otrzymanie dofinansowania i umowy wręczył Wójtowi Gminy Gabrielowi Orzeszkowi Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber na spotkaniu w ZSP w Barczewie w gminie Brzeźno.

Dofinansowanie przyznane gminie Sulmierzyce jest jednym z najwyższych w tym naborze.

 

Zdjęcia: https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/dotacje-na-termomodernizacje

Ostatnia zmiana: 9 czerwca 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij