poniedziałek, 16 maja 2022r.

4 mln zlotych dla Gminy Sulmierzyce

30 września 2011

przez  admin

4 miliony złotych dla Gminy Sulmierzyce

Zarząd Województwa Łódzkiego w dniu 29.09.2011r. zatwierdził listę operacji zakwalifikowanych do współfinansowania w II naborze wniosków dla działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. Nabór trwał od 1 marca 2011 roku do 29 kwietnia 2011 roku. Wniosek pn. “Budowa systemu odprowadzania i oczyszczania ścieków w Bogumiłowicach” został oceniony pozytywnie i zakwalifikowany do dofinansowania. Gmina Sulmierzyce na realizację inwestycji otrzyma maksymalną kwotę tj. 4 000 000,00 zł. Jest to jedno z trzech najwyższych dofinansowań w ramach II naboru w całym województwie. W najbliższym czasie przez Urząd Marszałkowski zostanie przygotowana umowa, która zostanie podpisana przez Wójta Gminy Sulmierzyce i przedstawicieli Zarządu Województwa Łódzkiego. Następnie rozpocznie się procedura przetargowa.

Ostatnia zmiana: 30 września 2011

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij