poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

90-lecie OSP Bogumiłowice

26 września 2016

przez  admin

JUBILEUSZ XC-LECIA OSP W BOGUMIŁOWICACH – FOTORELACJA

W dniu 24.09.2016 r. w Bogumiłowicach świętowano jubileusz 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą na placu przed strażnicą w czasie której zaprezentowała się Sulmierzycka Orkiestra Dęta. Po zakończeniu nabożeństwa Prezes OSP w Bogumiłowicach Radosław Kurzynoga powitał przybyłych gości. Następnie głos zabrali: Wójt Gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek oraz Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kruszyński. Wśród zaproszonych gości znalazły się delegacje z zaprzyjaźnionych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczął się festyn. Tradycyjnie już, uczestnicy mogli wystartować z zawodach strzeleckich zorganizowanych przez Klub Strzelecki 10-tka z Radomska. Catering podczas imprezy zapewniły stowarzyszenia z terenu naszej gminy. Zabawa trwała do 22.00. Były także atrakcje dla dzieci w postaci suchego basenu z piłkami oraz zamku dmuchanego.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij