wtorek, 25 stycznia 2022r.

Bezpłatne badanie słuchu

30 sierpnia 2012

przez  admin

BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU – 17.09.2012 R. GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W SULMIERZYCACH

By walczyć z rozpowszechniającym się zjawiskiem niedosłuchu, Polskie Stowarzyszenie Protetyków Słuchu i Polski Związek Głuchych zainicjowały kampanię informacyjną, propagującą profilaktyczne badania słuchu. W ramach akcji, w roku 2012 na terenie kraju prowadzone będą bezpłatne badania słuchu połączone z poradami i konsultacjami specjalistów z zakresu protetyki słuchu. Wszystko po to, by niedosłuch nie stał się chorobą cywilizacyjną.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów niedosłyszących, firma protetyczna OTOMED z siedzibą w Przychodni Specjalistycznej „MEDYK” w Łasku, w porozumieniu z Kierownikami Przychodni w Sulmierzycach organizuje:  

BEZPŁATNE, AUDIOMETRYCZNE BADANIA SŁUCHU
DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SULMIERZYCE
DNIA:
17 WRZEŚNIA  od godz. 10.00
W GMINNYM OŚRODKU ZDROWIA W SULMIERZYCACH

Audiometryczne badania słuchu kierowane są do osób w każdym wieku, a szczególnie do tych, które zmagają się z problemem niedosłuchu lub przypuszczają, że taki problem się u nich rozpoczyna. Ze swej strony zapewniamy wysoki poziom usług, realizowany dzięki nowoczesnemu sprzętowi klinicznemu oraz wykwalifikowanemu personelowi z wieloletnią praktyką.

Z powyższych badań może skorzystać każdy mieszkaniec Gminy, z wyjątkiem dzieci poniżej 7 roku życia. Badania tak młodych pacjentów  prowadzone są wyłącznie w szpitalach specjalistycznych (w woj. łódzkim: Centrum Zdrowia Matki Polki, ul. Rzgowska 281/289; Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Łodzi, ul. Sporna 36/50) bądź w jednej z Przychodni Specjalistycznych np. MEDICAL-MED w Brzezinach, ul. Tulipanowa 8.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisywania się osobiście bądź telefonicznie w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Sulmierzycach, tel. 44 684 60 36.

Więcej szczegółowych informacji oraz odpowiedzi na pytania udzielamy pod numerami  telefonu: (43) 824 70 08,  kom. 698 071 400

Ostatnia zmiana: 30 sierpnia 2012

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij