czwartek, 28 października 2021r.

Budowa Bibloteki – trwaja prace

30 października 2012

przez  admin

BUDOWA BIBLIOTEKI – TRWAJĄ PRACE – FOTORELACJA

W budynku przy ul. Słonecznej w Sulmierzycach trwają prace budowlane nowej Gminnej Biblioteki Publicznej. Budynek, który w pierwotnej wersji miał być częścią Gminnego Ośrodka Zdrowia z nastawieniem na rehabilitację pacjentów zostanie przekształcony w bibliotekę. Ne realizację zadania Gmina Sulmierzyce pozyskała 1 000 000,00 zł w ramach programu “Biblioteka plus – Infrastruktura Bibliotek”. Całkowita wartość inwestycji to około 2 500 000,00 złotych.

Budynek będzie składał się z trzech kondygnacji, na których  znajdować się będą m. in. wypożyczalnia książek, czytelnia, pomieszczenia biurowe, sala widowiskowa, pracownia komputerowa, świetlica. Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec 2013 roku.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij