wtorek, 25 stycznia 2022r.

Budowa świetlicy wiejskiej w Kodraniu

7 lipca 2021

przez  Przemysław Szczerkowski

W miesiącu kwietniu bieżącego roku rozpoczęto prace polegające na budowie budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Kodrań.

W/w zadanie realizowane jest przez firmę Zakład Usług Budowlanych ,, WŁOD-BUD’’ Włodzimierz Michalak z siedzibą w 98-355 Działoszyn Trębaczew ul. Szkolna 7. Budowa świetlicy realizowana jest na podstawie zawartej umowy w dniu 21.04.2021r. i opiewa na kwotę 899 991,00 zł.

Zakres prac obejmuje budowę budynku wraz z instalacją elektryczną, instalacją gazową ze zbiornikiem na gaz oraz 13 miejscami postojowymi. Budynek będzie jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty blachodachówką z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej.

Planowany termin zakończenia zadania to styczeń 2022r. Wybudowana świetlica będzie służyć lokalnej ludności i zwiększy integrację społeczną.

Ostatnia zmiana: 7 lipca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij