poniedziałek, 16 maja 2022r.

Budowa żłobka w Sulmierzycach

8 lipca 2021

przez  Przemysław Szczerkowski

Celem wsparcia dla rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3 w lutym 2021 r. Gmina Sulmierzyce podpisała umowę na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa żłobka w technologii pasywnej w miejscowości Sulmierzyce”. Wykonawcą prac jest Konsorcjum Firm: Lider – Piotr Machalewski i Witold  Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe „WIKTOR” Sp. J. z/s w Radomsku, ul. Kolejowa 8, Partner – ECO-TEAM Sp. z o. o. Sp. k. z/s w Częstochowie przy ul. Jagiełły 60. Projekt zakłada budowę wolnostojącego budynku żłobka w pełni wyposażonego, dostosowanego dla osób niepełnosprawnych wraz z niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu. Cechą jego pasywności jest wykorzystanie wszystkich naturalnych sposobów pobierania i magazynowania potrzebnej energii do poprawnego, oszczędnego funkcjonowania obiektu. Koszt realizacji inwestycji opiewa na kwotę 4.450.000,00 zł a dofinansowanie w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 zgodnie z podpisaną umową wynosi 3.226.691,09 zł. Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją powyższego zadania powierzono Panu Dariuszowi Jaros prowadzącemu działalność gospodarczą  pod nazwą „DAR-JAR” Nadzory Budowlane i Budownictwo Dariusz Jaros z/s w 97-400 Bełchatów, Kałduny, ul. Królowej Bony 8. Termin zakończenia robót planowany jest na sierpień 2022 r.

Ostatnia zmiana: 8 lipca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij