niedziela, 20 czerwca 2021r.

CEPELIADA 2012

6 czerwca 2012

przez  admin

CEPELIADA 2012

W dniu 10.06.2012r. na stadionie piłkarskim w Sulmierzycach odbędzie się II festiwal piosenki ludowej CEPELIADA 2012. Festyn rozpocznie się o godzinie 14.00 występem GMINNEJ ORKIESTRY DĘTEJ z Sulmierzyc. Po orkiestrze  wystąpią SULMIERZYCKIE WIOLINKI (Pan Góra z rodziną). Następnie planowany jest obszerny program dla dzieci pt. “Na dzikim zachodzie”. W między czasie zaprezentują się dzieci z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Sulmierzycach oraz zespoły ludowe: LAJKONIK, SOKOLNIKI oraz nasz sulmierzycki KWIATY POLNE. Po występach ludowych na scenie jako support wystąpi NO NAME młody zespół z Sulmierzyc. W dalszej części programu artystycznego posłuchamy gwiazd imprezy tj  zespołów: VEEGAS oraz CAŁA GÓRA BARWINKÓW. Na zakończenie tradycyjnie odbędzie się zabawa taneczna. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Ostatnia zmiana: 6 czerwca 2012

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij