piątek, 29 marca 2024r.

Dariusz Bujacz wygrywa III zawody wędkarskie

29 lipca 2021

przez  Przemysław Szczerkowski

W sobotę 24 lipca odbyły się III zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2021 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Były to ponownie zawody gruntowe nocne, a zawodnikom towarzyszyła przepiękna, ciepła noc.

Najlepszym okazał się Dariusz Bujacz, który złowił ryby o łącznej wadze  29,665 kg. Na drugim miejscu uplasował się  Norbert Kluczny z wynikiem  26,395 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Jakub Szczepaniak z wynikiem 26,455 kg. IV miejsce zajął Wojciech Rudzki –  8,440 kg., V miejsce przypadło Jackowi Wielgosikowi z wynikiem 7,665 kg. Najdłuższą rybę, długości 60 cm, złowił zwycięzca edycji.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest: tutaj.

Kolejne zawody, tym razem spławikowe, odbędą się 15 sierpnia 2021 r. Zbiórka zawodników o godz. 7.00.

Ostatnia zmiana: 29 lipca 2021